Hakkımda
2001- 2008 Henüz dünyaya gelmiş bir çocuktum daha. Ağlar güler ve sürekli bağırırdım. Küçük bir bedene sahip olmama rağmen çok büyük bir dünya barındırmışım.

2008-2015 Dünyayı algılama şeklim bir çocuğunkinden farksız ve neşe doluymuş. Şımarık ve heyecanlıymışım ve tam da edebiyatla bu yıllarda tanışmışım hayatın bugıni bulmuşum çünkü kitaplar yeni bir dünya açıyormuş bana.

2015-2021 Yaşamımın bir dönüm noktası oldu. Ankara Atatürk Lisesi koridorlarında başladım sorgulamaya. Şiirler yazdım ve şu anda profesyonel olarak devam ediyorum. Gitar, bilardo, sniper , bisiklet, badminton,fitnessla burada tanıştım. Kardeşim dediğim insanlar tanıdım. Bu blogla ilk paramı kazandım. Üniversite sınavı denilen YKS karşıma çıktı ve gece gündüz sürekli çalıştım. Hayatı ve mücadeleyi bu yıllarda öğrendim. Hayatın Gerçeklerini öğretmeye davet ettim size. İyilik Vakfı ve İyilik Hareketi dediğimiz (İyilik Yap İyilik Bul) filminde geçen hikayeyi 1600 kişilik okulumda gerçekleştirdim. 25. Saat adı altında psikolojik seanslar yaparak hayat hakkında endişe duyan insanları karanlık bir konferans salonunda toplayıp veya mesaj atarak konuşturmaya çalıştık ve bu projeyi yaklaşık 100-200 kişiye uyguladık. Çeşitli dergilerde şiirler yayımladım. 60bin kişilik bir kitleye ödevleri ve lise tercihleri konusunda yardımcı oldum. 

2021- ..? Karabük Üniversitesi Tıp Fakültesine ilk adımımı atıyorum.
Be First to Post Comment !
Yorum Gönder