2020 Yılı Gelsin


2019 çoğu şeyi götürdü hayatımızdan ve çoğu şeyi geri getirdi. Normalde alışkanlığım değildir yılbaşı yazısı yazmak ama bu yıl ilklerin yılı olduğu için yazalım. Kimileri güzel geçirdi bu yılı kimileri kötü. Ama her şey geride kaldı şimdi. Yeni yarınlara gözümüzü açacağız. Belki yeni yıl diğer yıllardan daha kötü geçecek ama yaşamın mutluluğu bunları görmeye değer.
Yarın sıfırdan bir zaman bekleyecek. Diğer zamanlardan farkı olmasa da yanlışlarımızı düzeltmek için koca bir yıl bekliyor önümüzde. Doğru olanları devam ettirelim.
Ve sağlık hep sizinle olsun dostlarım. 1 yıl sonra tekrar yılbaşı olacak ve yaşayanlar için görülecek manzaralar gözükecek ufukta. Yalnızlık ve her şey bu yılların bir parçası. Çarkın birinden diğerine atlıyor yıllar. Hop yavaş diyorum 18 olmuşuz yani. O kadar da abartmamak gerek. Coşkuyla ve çalıların içinde kışı bekliyoruz. Eskiler geride kalıyor ve özleniyor. Yıpranıyoruz. Hoşçakal 2019 merhaba yeni yıl.

Yapılacaklar Listesi

2020de çalışmam gereken bir sınav var her ne kadar benim için stresli bir yıl gibi gözükse de güzel geçecek inşallah. İlk kitabımı çıkaracağım (şu anda yazıyorum bitirebilirsem PDFini bu blogda paylaşırım ). Şiir yazmaya devam edeceğim. Liseden mezun olacağım. Üniversiteye adım atacağım hangi bölümü kazanacağımı ben de bilmiyorum. Ehliyet alacağım. Şimdilik bu kadar bir dahaki yılda görüşmek üzere.
Be First to Post Comment !
Yorum Gönder